Hovory s Monikou

16. listopadu 2010 v 15:51 | týýýýýýýýýýýnka |  TYNKA
Zdravim.
Dneska  jsem díky naší známé a skvělé rodinné přítelkyni (sex spolu nemáme-aby bylo jasno) přišla na hroznou věc. Monika (to je ona) ví o Kravaťákovi, neustále spolu drbeme mužský plemeno a navzájem si vyměňujeme tipy, kde tohle plemeno lovit. 
A víte co mi řekla? No logicky to asi nevíte, protože jinak by jste to tu nečetli, že.  No, když jsem jí vyprávěla o K., tak poslouchala, poslouchala, poslouchala, až mi nakonec řekla důležitou věc, která mě nenapadla. Náš rozhovor: já černá, ona červená:

"No, a nenapadlo tě, že je teplej?"
"Kravina, holí se jen jednou za dva nebo tři dny. A navíc má děti."
"Ty můžou bejt adoptovaný!"
"To by za ním nechodila  exmanželka, to by ho nenáviděla, protože se s ní rozvedl."
"Jenže ona za ním chodí kvůli dětem a ty mají  ve střídavé péči."
"To by nešel bydlet na malý město, to by se rozkřiklo."
"Kris, ty nebydlíš na malým městě! Naše je menší!"
"Vaše město je menší, ale stejně. To by šel do Prahy."
"Třeba na to chce udělat reklamu...Tak za ním zajdi a řekni, že děláš průzkum o obyvatelstvu. Normálně se ho ptej na nějaký věci a nakonec se zeptej na jeho orientaci."
"A on mě pošle někam...Navíc se u toho začnu smát...a on si pomyslí, že jsem úplný pako."
"Třeba spí s tím dědkem, jak jsi říkala, že chce nabalit tu tvou sousedku."
Obě se smějeme.
"To by ju nenabaloval, kdyby s ním spal."
"Uvažuj! Je bisexuál!"
"V šedesáti, jo? Vždyť se mu třepe hůl!" (myslím hůl, o kterou se opírá).
"No právě, proto...chce si užít! Důchody jsou malý, do bordelu jít nemůže, takže si užívá zadarmo se šéfem!"

Monika je moje skvělá kamarádka. 
Chápu, že asi chcete namítnout, že tady o K. neustále píšu, ale zatím spolu nic nemáme. To se Vám snadno řekne. K. je hezký muž, evidentně bohatý, rozvedený, jeho orientace je neznámá. 
Monika mi taky poradila, abych chodila kolem jeho domu a řvala takovou tu písničku "Jsem gay, jsem gay, jsem teplééééééééééééééj!!!!!!!!!!!!" a že pokud se přidá, tak je gay. 
S tím jsem ji poslala (asi víte kam, proto se nebudu přetvařovat)...ano, přesně tam!
Monika se mi zase svěřila se svým objevem, který se kolem ní pohybuje již pár let, ale zájem o ni projevil až nyní. Jenže je pro změnu mladší než Monika a to se zase nelíbí jí...

Dost o vztazích!


Jeden Pisálek (docela konkrétní...) napsal skvělý článek o pobytu v Řecku. My jsme se tam taky hádali. A dost. Šlo o jídlo a o plánování. Neměli jsme taky žádné plány, jedlo se to, co zrovna šlo. Měli jsme s sebou takové ty polívky v pytlíku, těstoviny, prostě instantní jídla. Všichni tři. Ne. Jen jeden musel vybočovat z řady. Vezl s sebou maso ( v autoledničce), nechutnej guláš od své ženy (tu nechal doma) a relativně dobrou rýži (ta se dala použít). 
Ten guláš nikdo nechtěl, Helča ho překořenila, ale on trval na tom, že to musíme sníst, jinak se to bude muset vyhodit "a to je přece škoda". 
Tak jsme to do sebe dostali, bylo nám všem blbě, a chtěli jsme druhý den uvařit něco instantního. Ne. Musí se přece sníst to maso! Tím se naše výprava rozdělila na dva bloky.
První byli dva muži, kterým to chutnalo a připadalo skvělé.
Druhý jsem byla já a R., my jsme trvali na tom, že "nejsme děti jako ty, abysme jedli věci od svejch holek nebo maminek. My se chceme osamostatnit, proto si vaříme instantně".
Další den se to opakovalo: "jéjda, já tu mám ještě buchtu...ta teda vydržela dost...v tom vedru...dá si někdo?". No je asi jasné, že jsme všichni zdrhli pryč.
Dále jsme nemohli najít camp. Proto jeden muž z výpravy začal flirtovat s místní dívkou (mohlo jí být tak 15), kterou jsme náhodně vybrali na ulici. Ta nám ochotně zavolala svoji mámu. Ta byla uprchlice z Gruzie, takže na nás mlela rusky, byla to průvodkyně a česky nám řekla "dobry den" a "jak se maté?". Doporučila nám spát na pláži, což je sice pod pokutou, ale je to romantické. To nám bylo v deset hodin večer docela i jedno. ona nám řekla, že nejbližší camp je dost daleko, ale doporučila nám místní čtyři hvězdy hotel. Náš proutník se jí snažil rusky vysvětlit, že jaksi nemůžeme jít do takového hotelu, protože na to nemáme a hlavně by nás tam nepustili. Měli jsme každý batoh a na sobě tričko, šortky a sandály.
Nakonec jsme jeli, jeli a jeli....až jsme dojeli. O půlnoci jsme si stavěli stan a ráno jsme se nestačili divit, kde jsme...
Záchod-nefunkční. Voda-pitná, ale dost malý pramínek. Sprchy-když chlapi řekli, že se jdou osprchovat, pronesla jsem: "Vy jste ale prasata! Tam vlezete čistí a zdraví a vyjdete špinaví a s nějakou nemocí.", což ale nebyl důvod. O čistotě se sice nedalo mluvit, ale sprchy nebyly ani rozděleny na dámské a pánské, navíc tam nefungoval zámek, takže... 
paradoxem ovšem je, že tento camp byl nejdražší. Tedy hned po tom v Ioannině. Tam jsme spali přímo u jezera, byl to poslední den a tak jsme si vyšli na večeři do luxusní restaurace. Servírky na nás koukaly jako na bezdomovce, ale my se prostě chtěli konečně nažrat. Vrchní si zaúčtoval spropitné ve výši pěti Eur, na to jsme přišli až druhý den ráno...Častovali jsme ho názvy začínajícími na p, k, atd. Protože jsme si jaksi nemohli dovolit rozhazovat. Ale večer...ten byl krásnej. Zrovna tam byla pouť, takže jsme si užili a pak jsme se nádherně prošli kolem osvíceného jezera. Byla to romantika a navíc byla zadarmo (rozdíl od noclehu na pláži).
Hned ráno mi pejsek, který vyběhl z toho jezera, poskákal čisté kalhoty. Jeho paní se mi vzornou angličtinou omluvila a já jí řekla v čengliš, že "it is ok".
Zážitků mám sámo víc. 
olympos
Opět přikládám foto v rozměru 1x1 cm. Hádejte, co je tohle!
No, není to tak těžké, stačí na to najet kurzorem myši, že.

Objímám Vás.
Vaše Titine (čti Tytyn!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady Secret* Lady Secret* | Web | 16. listopadu 2010 v 19:30 | Reagovat

Titine ta Monika je vážně super kámoška, drž se jí, má dobrý rady :D Jinak je to Olympus, jsem dobrá, že? :D

2 dorian-gray dorian-gray | 17. listopadu 2010 v 16:05 | Reagovat

Skvělé, vidím že řecko je pro nás podobné, také jsme se nemyli, také jsme spali na pláži atd..., krásná země, chtěl jsem se tam přestěhovat, ale škoda, neumím řecky. A to s tím jídlem jak píšete je dosti cimrmanovské. Frištenský: "Mám housera!" Oni na to: "Tak zatní zuby a tahej!"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama